בואי לגלות מה הסיבה האמיתית למגרנות שלך!

Пост обновлен 26 сент. 2019 г.פרפקציוניסטית, שאפתנית או אמנותית? בואי לגלות מה האופי שלך אומר על המגרנות שלך, מה הסיבה שבגללה הן קורות, ואולי, סופסוף, מה יכול להיות הפיתרון.

כאבי הראש המוכרים שוב תקפו אותך, וכמו תמיד, השאלה הנשאלת היא: ״אבל למה?!״. באינטרנט ובספרות הקונבנציונלית אין תשובות מספקות על התופעה ובטח לא איך אפשר להיפתר ממנה אחת ולתמיד.

עולם הרפואה המשלימה וההומיאופתיה בפרט יודעים לתת מענה אמיתי על הנושא, על פי אופי המטופל וסוג הכאבים שהוא חווה. (תופתעי לגלות שתחושת המגרנה שונה אצל כל אחת) ההנחה הבסיסית בכל הקשור לכאבי הראש הללו היא המצב הנפשי של המטופל. האם הוא נלחץ בקלות? האם רגוע ושליו? מפחד מכשלונות? הגוף והנפש שזורים אחד בשני, ואם לנפש לא טוב- הגוף יסבול.

מזמינה אותך לעשות בירור שתוכלי לעשות אותו לבד. זה בקישור הזה: https://www.panacea4u.com/migraneПросмотров: 58Комментариев: 0

Недавние посты

Смотреть все

Для получения дополнительной информации  заполните форму и мы свяжемся с Вами в ближайшее время

Записаться в клуб любителей гомеопатии для получения новостей и полезныных советов бесплатно

Валентина Глик - классический гомеопат

Валентина Глик

Классический гомеопат, RCHom

Кфар-Саба, Израиль

valentina@valentinaglik.com

+972-54-9287054

  • Facebook
  • YouTube
  • Instagram

Вся информация, опубликованная на этом сайте, носит общий характер. Во избежание сомнений, информация не предназначена для руководства пользователя или рекомендацией, инструкцией об изменении или прекращении изпользования какого-либо лекарства. Информация не заменяет индивидуального или другого медицинского совета.